Hızlı Erişim

En Ucuz Yurt İçi Aer Lingus Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Yurt Dışı Aer Lingus Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

Aer Lingus Hakkında Genel Bilgiler

İrlanda’nın ulusa havayolu firması olan Aer Lingus, takvimler 27 Mayıs 1936’yı gösterdiğinde sektöre ilk adımını atmış ve günümüze kadar ulaşmayı başarmıştır. İrlanda için ekonomik anlamda olduğu gibi manevi anlamda da önemli bir yere sahiptir ve ülkenin en eski havayolu firmasıdır. Rakipsiz olması ve müşterilerine en iyi uçuş hizmetini sunuyor olması da firmayı çok daha farklı bir konuma taşıyor. Yolcu taşımacılığının yanı sıra belli noktalara kargo taşımacılığı hizmeti de sunan Aer Lingus, güçlü bir portföye sahiptir. Sahip olduğu havayolu partnerleri sayesinde müşteri kitlesini de her geçen gün biraz daha büyüten ve genişleten firma, uçak içi servis hizmetleri ile de rol model olmayı başaran firmalardan bir tanesidir.

 

Check-in

Online check-in için sistem, uçuştan 30 saat kadar önce açılıyor ve yolcuların hizmetine sunuluyor. Koltuk seçimi yapma gibi bir lükssünüz yok ve otomatik olarak standart koltuklardan bir tanesine atanıyorsunuz. Özel koltuklar ile ilgili güncel bilgilere firma web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Check-in işlemlerinizi havalimanında yapma şansına da sahipsiniz ve uçuştan 1 saat kadar önce limanda yerinizi alarak kontuarları da kullanabilirsiniz. Yetkili personelden konu ile ilgili bilgi ve yardım da alabilirsiniz ve erken saatlerde havalimanında olmanız, zaman kaybı yaşamamak adına lehinize bir durum olacaktır.

 

Bagaj Hakkı

1 adet kabin bagajı hakkınız mevcut ve bunun için ücret ödemek durumunda değilsiniz. Aer Lingus firması, bagaj hakkı sınırlandırmalarında sınıfa ve güzergaha bağlı olarak hizmet veriyor. Firmaya ait kurumsal web sitesinde bagaj hakkı ile ilgili detaylar yer alıyor. Güvenlik nedeniyle alınan önlemlerden bir tanesi olan bagaj sınırlandırması, diğer firmalar ile kıyaslandığında çok daha esnek görünüyor.

 

Filo

50 araçlık filosu ile bu anlamda da ne kadar güçlü olduğunu net bir şekilde ortaya koyan firma, kendisine ait 47 adet uçağın yanı sıra 3 adet de anlaşmalı firma uçağına sahiptir. Bu 3 uçağın yönetimi anlaşmalı firmalara bağlıdır ancak Aer Lingus bünyesinde hizmet vermektedir. Genç uçakları ile güvenilir bir yolcuğun adresi olmayı başaran firma, uygun bilet fiyatları ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Her geçen gün biraz daha büyüyen ve genişleyen filosu ile daha fazla yolcuya hitap etmeyi de başarıyor.

 

İkram

Üsst düzey eğlencenin ve konforun sunulduğu firmada, mutfak konusu da büyük önem arz ediyor. Ev yapımı yemekler ile birlikte sunum kalitesi de diğer firmalara göre çok daha kaliteli ve yolcuların neden bu firmayı tercih ettikleri de aşikar. Uzun mesafe yolculuklarda servis hizmetleri çok daha kusursuz ve geniş bir yelpaze ile karşınıza çıkıyor. Çay kahve ikramının yanı sıra akşam yemeği de gerçekten göz dolduruyor. Ücretlendirme ve menü incelemeleri için sizler de dilerseniz firmaya ait web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Sağlığınız nedeniyle ekstra gıdalara ihtiyaç duyuyorsanız bu konuda firmayı 1 gün öncesinden bilgilendirmeniz de yeterli olacaktır. Size özel yemekler hazırlanıyor ve en uygun şekilde servis ediliyor. Dünya mutfağının farklı tatlarını bulabileceğiniz harika bir yolculuk, Aer Lingus ayrıcalığı ile karşınıza çıkıyor. Bebekler ve hamileler için de özel menüler mevcuttur.

 

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder