Hızlı Erişim

En Ucuz Yurt İçi Aegean Airlines Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Yurt Dışı Aegean Airlines Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

Aegean Airlines Kampanyalar (Kampanya ve Fırsatlar)

Sona Erdi
Aegean Havayolları Kampanyaları

Aegean Airlines 'dan %30'a varan indirimler

Aegean Havayolları'ndan kaçırılmayacak fırsat, %30'a varan indirimlerle yerinizi şimdiden ayırın

Devamı >
Tüm Kampanyalar

Aegean Hakkında Genel Bilgiler

1987 yılında aktif olarak sektöre adım firma, Yunanistan menşeli bir firmadır ve bunun yanı sıra ülkenin ilk özel hava yolu firması olma unvanını da kazanmayı başarmıştır. 1999 senesinde ise tarifeli seferler ile birlikte kapılarını ziyaretçilerine açmıştır. Atina olmak üzere iç ve dış seferlerine devam eden firma, birçok hava yolu firması ile de ortak durumdadır. 20 ülke ve 150’den fazla uçuş noktası ile birlikte hem Yunanistan’da hem de birçok ülkede en çok tercih edilen hava yolu firmalarından bir tanesi durumundadır. Mütevazı duruşu ile dikkatleri çeken Aegean, müşteri odaklı çalışmaları ile de müşteri memnuniyetini en üst seviyelere taşımak adına hizmetlerine devam etmektedir.

Check-in

Online olarak check-in işlemlerinizi saniyeler içerisinde yapabileceğiniz gibi bir diğer alternatif olan havalimanında check-in tercihinde de bulunabilirsiniz. Uçuş saatinden tam 48 saat önce sistem aktif hale geliyor ve uçuş saatine yarım saat kalana dek online işlemler devam ediyor ve bu esnada check-in yapabiliyorsunuz. Biniş kartınızı bastırdıktan sonra dilerseniz firmadan bununla ilgili bir teyit mesajı da talep edebiliyorsunuz ve bu teyit mesajı da saniyeler içerisinde sizlere iletiliyor Kontuar ve kioskları da kullanarak işlem yapmanız mümkündür ve bu konuda çok fazla alternatif sunmaları da aslında müşteri odaklı bir firma olduklarının en önemli göstergelerinden bir tanesidir.

Bagaj Hakkı ve Fiyatlandırma

Ekonomi sınıfını tercih ettiğiniz takdirde 1 adet olmak üzere 23 kg gibi bir sınırlandırma karşınıza çıkacaktır. Ek bagaj hakkına sahip olmak ve satın almak istiyorsanız eğer online olarak da bu talebinizi iletebiliyorsunuz. Ek bagaj ile ilgili sabit bir fiyat belirtilmiş değil ve uçuş yönü ile birlikte sınıfınıza göre de değişiklik gösteriyor. Ekonomi sınıfı tercihinde bulunursanız eğer el bagajı için 1 adet ve 8 kg gibi bir sınırlandırma karşınıza çıkıyor. Business için bu sınırlandırma 8 ve 5 kg olarak iki parça şeklinde belirlenmiştir. Bagaj hakkı konusunda yine cömert davrandıklarını söyleyebiliriz ve ek bagaj hakkı için de yüksek rakamlar talep edilmiyor.

Koltuk Tercihi

Koltuk tercihlerinizi de bilet alımı esnasında yapmanız sizlerin lehine olacaktır çünkü bu işlemi havalimanında yapacak olursanız karşınıza çok fazla alternatif çıkmıyor. Online olarak oturma planını sistem üzerinden takip edebilir ve tercihlerinizi de uygunluk durumuna göre yapabiliyorsunuz. Her uçakta olduğu gibi acil çıkış noktasına yakın koltuklar, mesafe bakımından daha geniş bir alan sunuyor ve bu koltukların rezerve edilmesi de mümkün. Bununla ilgili herhangi bir yasak ya da olumsuz bir durumdan bahsedilmiyor. Bunun için de elbette erken davranmanız gerekiyor.

Yiyecek ve İçecek Sunumu

Sıcak ve soğuk mezelerin yanı sıra Ege mutfağının dünyaca ün kazanmış muhteşeme lezzetleri usta aşçıların yorumu ile servis ediliyor. Yiyecek ve içecek konusunda geniş ve özel bir mutfağa sahip olan Aegean hava yolu firması, özel taleplerinize de yanıt vermeye devam ediyor. Sağlık sorunu ya da farklı nedenlerden dolayı kişiye özel hazırlanması istenilen gıdalar için 1 gün öncesinden iletişime geçilmesi tavsiye ediliyor. Talebinizi ilettiğiniz takdirde seyahat anında bu talebiniz sizlere en uygun şekilde sunulacaktır. Ege mutfağı ile birlikte dünya lezzetlerini de mutfağına dahil eden firma, lezzetli bir yolculuğu sizinle buluşturmaya devam ediyor.

 

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder